قالیشویی در کرج | مبل شویی کرج ، قالی شوئی کرج۰۹۱۲۳۶۵۲۸۲۵

قالیشویی فردیس کرج|قالیشویی سادات در کرج۰۹۱۲۳۶۵۲۸۲۵
آگوست 21, 2019
حذف شرط: قالیشویی حومه کرج قالیشویی حومه کرج
چگونه لکه خودکار از فرش پاک کنیم؟
سپتامبر 5, 2019
قالیشویی در کرج

قالیشویی در کرج | مبل شویی کرج ، قالی شوئی کرج۰۹۱۲۳۶۵۲۸۲۵قالیشویی سادات کرج به عنوان اولین قالیشویی مکانیزه در کشور شناخته شده است. اگر تاکنون تصمیمی برای شستن فرش خود نگرفته اید،باما تماس بگیرید.

 

قالیشویی در کرج | مبل شویی کرج ، قالی شوئی کرج۰۹۱۲۳۶۵۲۸۲۵

قالیشویی در کرج

رئیس اتحادیه قالیشویان  با تاکید بر انتخاب قالیشویی مجوزدار گفت: اگر افراد به قالیشویان مجوزدار تحت تظارت اتحادیه برای دریافت خدمات مراجعه کنند؛ در صورت بروز خسارت می‌توانند از واحد صنفی موردنظر شکایت کنن.

اما اگر به قالیشویان بدون مجوز مراجعه کنند مشکلات قابل پیگیری نبوده. برخی افراد بدون داشتن مجوز در ماه‌های پایانی سال بوسیله تراکت و قیمت‌های پایین مردم را فریب می‌دهند که خسارت‌های جبران ناپذیری برای مشتریان در پی دارد و حتی منجر به سرقت می‌شود، ۹۰ درصد شکایات مربوط به واحد‌های صنفی غیرمجاز است.

برای دریافت اطلاع دقیق،  قالیشویی موردنظر خود را انتخاب کنند و یا با تلفن‌های اتحادیه تماس و تائیدیه قالیشویی منتخب خود را بگیرند تا برای آن‌ها مشکلی پیش نیاید. رئیس اتحادیه قالیشویان با اشاره به شایعاتی با مضمون اسنپ قالیشویی هشدار داد و تاکید کرد: ارائه خدمات بوسیله اسنپ امکان‌پذیر نیست زیراکه در جابجایی مسافر بوسیله اسنپ خدمات رسانی و دریافت وجه در یک زمان انجام می‌شود.

اما در اسنپ قالیشویی ارائه خدمات زمان‌بر است و ممکن است افراد غیر مجاز که جا و مکان مشخصی نیز ندارند دست به این کار بزنند از این رو مردم فرش‌های خود را برای شست‌وشو به قالیشویان مشخص شده در سایت اتحادیه بدهند تا اگر اتفاقی هم افتاد، بتوان به راحتی از طریق اتحادیه آن را پیگیری و با متخلفان برخورد کرد.

وی تصریح کرد: بیشتر واحد‌های مجاز در صورت مواجه با مشکل و یا وارد شدن خسارت، نسبت به رفع عیب و مشکل پیش آمده و همچنین جلب رضایت مشتریان اقدام می‌کنند؛ بروز مشکلاتی، چون تداخل رنگ قالی نیز با کارشناسی فرش توسط کارشناسان مربوطه قابل پیگیری است.

منبع: جام جم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس