قالیشویی در کرج|زمان مناسب برای شستن فرشها

قالیشویی ارزان
قالیشویی ارزان و با کیفیت در کرج |شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۵۲۸۲۵
آگوست 14, 2019
قالیشویی در کرج

قالیشویی در کرج|زمان مناسب برای شستن فرشها چه وقت می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله کامل مطالعه کنید.

فرش ها در سال چند بار نیاز به شستن دارند؟

پیدا کردن یک قالیشویی خوب  یکی از دغدغه های مهم خانوار ها می باشد،دلایلی مانند: کیفیت بالای شستشوی فرش، عدم وجود هرگونه مشکل در فرش پس از سپردن به قالیشویی و پاکیزگی فرش، این موارد جز فاکتور های مهم افراد برای سپردن فرش به قالیشویی است.

فرشها جزء عنصر اصلی یک منزل است، با توجه به قیمت بالای فرشها، نگهداری از فرش و سالم و با کیفیت ماندن آنها بسیار به صرفه تر از خرید یک فرش جدید می باشد.

یکی از مهمترین راههای محافظت از فرشها نظافت و شستن صحیح آن می باشد ،براساس تعداد خانواده و فرزندان خردسال باید میزان دفعات شستن فرش در سال تنظیم شود و یک قالیشویی معتبر سپرد.

قالیشویی در کرج

رفت و آمد زیادی درمنزل شما می شود، فرشهای شما هم نیز بیشتر در معرض آلوده شدن قرار داشته باشد  با یک مشاهده کلی و بررسی توسط خود شما میتوانید تشخیص این را بدهید که فرشهای شما نیاز به شستشو دارند. به شما هم پیشنهاد می شود فرشهای خود را دوبار در سال به یک قالیشویی معتبر بسپارید. به طوری که فاصله بین هر شستشوی فرش شما کمتر و یا بیشتر از ۶ ماه نشود.

اگر شما در منزل کود خردسال دارید مطمعناً فرشهای شما بیشتر در معرض کثیف شدن است، کودکان خردسال مانند شما توجهی به نظافت محل خود ندارند و این موضوع باعث می شود انواع لکه های آبمیوه، شیر و یا جوهر و … را روی فرش شما به وجود بیاورند. . بسته به نوع و حجم آلودگی در فرش شما می توانید در سال دوبار فرشهای خود را به قالیشویی بسپارید. سپردن فرشها را به صورت ۶ ماه در سال انجام دهید.

#قالیشویی در کرج

#قالیشویی سادات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس